Nejnovější přírůstek projektu Nahrávám audioknihu!

25.09.2020 09:38

Milí přátelé,

před 4 lety jsme se s Vámi pustili do projektu Nahrávám audioknihu!, díky kterému jste si mohli vyzkoušet roli interpreta audioknihy. Každý z realizovaných počinů pak byl doplněn autorskou ilustrací některého ze čtenářů nebo čtenářek Vaší knihovny. Výsledek jsme pak umístili na její YouTube kanál.

V průběhu dvou let v rámci projektu vzniklo 6 audioknih a pak nastala pauza. Včera (24. září 2020) jsme zveřejnili audioknihu nejnovější. Několik dní před výročím příchodu salesiánů do Fryštáku, který se stal v roce 1927 prvním působištěm této kongregace v naší vlasti, jsme věnovali prostor osobnosti Staříčka – Ignáce Stuchlého – prvního českého salesiána. Interpretem se stal současný ředitel Domu Ignáce Stuchlého, tedy Staříčkův nástupce, Jan Žanek Blaha, který načetl část kapitoly z knihy Český Don Bosco věnované právě Ignáci Stuchlému.

Více zde: https://frystak.knihovna.cz/

Více zde: https://frystak.knihovna.cz/