Ve Fryštáku se jednalo o knihovnách

18.03.2011 16:47

Obřadní síň fryštácké radnice ve středu 16. března 2011 hostila jednání vedoucích profesionálních knihoven okresu Zlín. Pravidelná akce konaná vždy v prostorách Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně tak po několik letech znovu zavítala do našeho města.

Hudební přivítání obstaral Jirka Sadila – zahrál všem přítomným na grumle a na píšťalu (koncovku) známý hit – Dolů přes Fryštáček.

Návštěvu téměř dvou desítek knihovnic a knihovníků z celého Zlínska přišel krátce pozdravit i starosta Mgr. Lubomír Doležel. Pracovního jednání se zúčastnila také ředitelka krajské knihovny PhDr. Zdeňka Friedlová, která všechny seznámila s novinkami v legislativě.

V závěru pracovního jednání si účastníci našli čas i na krátkou procházku po historickém jádru města s výkladem fryštáckého kronikáře PhDr. Česlava Zapletala.

-pn-

Fotogalerie: Ve Fryštáku se jednalo o knihovnách

/album/fotogalerie-ve-frystaku-se-jednalo-o-knihovnach/pred-knihovnou-jpg/
/album/fotogalerie-ve-frystaku-se-jednalo-o-knihovnach/uvodni-zasneni-tony-promlouvaji-jpg/