Nalezeniny

Zdá se, že knihovna je bříško hladové. Možná byste se divili, ale kromě knih a časopisů sem tam pohltí i předměty bez řádků, listů, tiráže či obálky. Proto dne 31. ledna 2013 zřizujeme rubriku Nalezeniny. Třeba se v ní shledáte s předmětem, který náleží právě Vám. Je třeba poznamenat, že věci nejmladšího data pobytu v knihovně najdete nahoře a služebně starší zabydlence níže. Neváhejte si ty své vyzvednout!

 

Šála

Jde o 100% polyesterový exemplář, velmi hebký, na krku musí být příjemný. Barvy jsou toliko dvě (respektive tři), bílá a šedá (i černá), uspořádány do kostkova. Jako lopotně vykonstruovaný vtip může působit skutečnost, že šála v knihovně zůstala po první ze dvou přednášek o Alzheimerově chorobě, již jsme v knihovně uspořádali 19. ledna 2016.

Hřejme naše krky!

 

ISO-minerálové

Takhle zvláštně se jmenuje jeden nemluvný návštěvník, který opuštěn zůstal počátkem ledna 2013 v knihovně (mám dojem, že patří k některému ze čtenářů navštěvujícímu fryštáckou ZŠ). Je to tuba s šumivými tabletami majícími podle popisky pomerančovou příchuť.

Najde-li se mezi Vámi majitel, bude váleček i s obsahem nepochybně rád, čeká a nemůže šumět!


 

Prstýnek

Milé dámy a slečny,

některá z Vás ztratila v týdnu počínajícím pondělím 12. listopadu 2012 v předsíni mezi vstupem do knihovny a optiky stříbrný prstýnek. Pokud jste to právě Vy, ta jediná, stavte se pro něj do knihovny.

Čeká tu na Vás!