Od 18. 2. 2021 knihovna v „okénkovém“ režimu

16.02.2021 12:48

Milé návštěvnice a milí návštěvníci,

Vaše knihovna bude od čtvrtka 18. 2. 2021 znovu v provozu v omezeném („okénkovém“) režimu.

Stran provozu budou do odvolání platit níže uvedené informace.

KDY:

PO 13.00‒17.00; 13.00‒17.00.

JAK:

Půjčování bude probíhat přes tzv. výdejní okénko (v našem případě dveře).

Bude možné vracet výpůjčky (bez objednání) a půjčovat pouze po předchozí rezervaci – prostřednictvím e-mailu knihovna@frystak.cz, telefonu 602 403 192 nebo můžete v poštovní schránce knihovny nechat lístek se svým přáním (v tom případě prosím uvádějte své jméno, číslo průkazu čtenáře a telefonní kontakt). Vstup do knihovny bude umožněn pouze po jednom návštěvníku.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

my z knihovny

Při návštěvě knihovny bude třeba dodržovat následující opatření:

1) Vstup do knihovny bude možný pouze po jednotlivcích. Ostatní budou muset počkat před vchodem a dodržovat bezpečný odstup (2 metry).

2) Do knihovny bude možno vstoupit pouze s překrytými ústy a nosem. Vstup s rukavicemi je na vašem zvážení. U dveří bude k dispozici dezinfekce na ruce.

3) Při návštěvě knihovny fungující v omezeném režimu bude možné pouze vracet výpůjčky (bez objednání) a půjčovat knihovní dokumenty, a to pouze po předchozím objednání. To budete moci provést prostřednictvím telefonu (602 403 192), e-mailu (knihovna@frystak.cz), případně písemné objednávky vhozené do poštovní schránky knihovny.

4) Vrácené knihy a časopisy budou ponechány ve dvoudenní karanténě. Jejich vypůjčení bude možné až po uplynutí této doby.

5) Pokud jste byli nemocní Vy nebo člen společné domácnosti, prosíme abyste vyčkali s vracením knih ještě týden po skončení karantény.