Čtečky, výzkum, nové knihy, Poseroutkobraní a vůbec

05.11.2012 11:00

Milí přátelé v knize,

jó, jó, mnoho toho. Stručně mohu aspoň odloupnout pár zrníček z bochánku jménem MěK Fryšták.

Čtečky jsou tu pro Vás, postupně do nich nahrávám další a další e-knihy (asi Vás budou zajímat zejména ty cizojazyčné). Ve stejnojmenné rubrice si můžete přečíst o obsahu jednotlivých čteček, pravidlech jejich půjčování a prohlédnout si dokumenty s tím spojené.

V průběhu listopadu nás v knihovně a kolem ní čeká návštěva výzkumníka zjišťujícího, jak jsme na tom s využíváním informačních technologií. Vaše knihovna je jednou z 8 moravských knihoven, kam tazatel zavítá. No, jsme zvědavi...

Mezi novými tituly se rozhodně dá vybrat. Nalovili jsme tentokrát v rybníčku nakladatelství Grada Publishing (převážně naučná literatura) a mezi současnými žádanými novinkami (a že se po nich zaprášilo). Neváhejte přijít! (však ony se průběžně vrátí ;-)

Konečně jsem dnes dokončil článek o Poseroutkobraní, jehož se v knihovně v pondělí 22. září zúčastnili žáci 1. stupně ZŠ Fryšták. A nejen oni. Chcete-li zvědět více, čtěte pod rohožkou.