Březen rukama i zvukem

01.03.2016 14:39

Program:

11. 3. Velikonoční tvoření (16.30–19.30, u Veroniky Orsavové)

Ušijete si dekorace nejen na Velikonoce (dva druhy šitých tulipánů a slepičku k tomu).

15. 3. Čtyřlístek (13.00–13.45, 13.45–14.30)

Už počtvrté si 15. března připomínáme Den Čtyřlístku. Uvidíme, jestli o partě čtyř sympatických přátel děti z družinky ještě něco vědí…

16. 3. Pachatelé dobrých skutků a jiní kujóni Miloše Kratochvíla (dopoledne)

Letošní četba pro celý 1. stupeň fryštácké základní školy si našla spisovatele známého především dětem díky příběhům o milých rošťácích a skotačivým básničkám.

23. 3. Nahrávám audioknihu! (16.00–14.00)

I vy se můžete stát jedním z hlasů audioknihy, kterou dáme třiadvacátého ve fryštácké knihovně dohromady.

30. 3. Usměvavé řádky z fryštácké knihovny (Lukov, 10.00)

Poprvé navštívíme klienty lukovského domova pro seniory a společně si vychutnáme několik humoristických povídek.

1.–31. 3. 2016 Velký knižní JARmark

(během půjčovní doby)

Představovat Vám už ztradičnělou (jarní) podobu našeho marku by bylo nošení čehokoliv kamkoliv. Proto si dovolíme pouze stručná slova:

V průběhu této akce budete mít možnost nejen zachránit mnoho knih a časopisů před vyhozením do sběru, ale zároveň také svým dobrovolným příspěvkem pomůžete, abychom shromáždili finanční prostředky na výsadbu dalšího listnatého zeleňátka.

Věříme, že se vše zdaří a knihy se s Vaší pomocí promění ve stromy!

P. S. Jako každý březen platí, že můžete vracet upomínkami ztěžklé výpůjčky bez toho, abychom po Vás vyžadovali poplatek z prodlení.